imprezy

Festiwal Roślin w Lublinie. Zobacz zdjęcia z ulubionej imprezy rośliniar i rośliniarzy [GALERIA]

2024-04-14 17:22

Na ten event czekały miłośniczki i miłośnicy domowej dżungli. Do Lublina ponownie zawitał Festiwal Roślin, w trakcie którego można było zakupić zarówno te mniejsze, jak i większe rośliny doniczkowe. Zobaczcie, jakie okazy udało nam się uchwycić!

Największy w Polsce targ roślin doniczkowych ponownie odwiedził Lublin. Osoby organizatorskie zapowiadały, że wiosenna odsłona festiwalu zaskoczy odwiedzających kolejnymi nowościami. Podkreślali także, że rośliny trafiają na wydarzenie bezpośrednio od ogrodników i ogrodniczek zajmujących się ich uprawą.

Niezależnie od tego, czy jesteś zielonym entuzjastą, czy dopiero chcesz odkryć magię roślin, czeka na Ciebie niesamowite wydarzenie pełne radości, barw i inspiracji! – zapewniały osoby organizatorskie.

Poza dużym wyborem już dobrze znanych roślin doniczkowych podczas targów nie zabrakło także odmian kolekcjonerskich w atrakcyjnych cenach. Było można obkupić się doniczkami w nowych wzorach, akcesoriami do uprawy roślin, a także nawozami wspomagającymi ich rozwój.

Festiwal Roślin 2024 w Lublinie odbył się w hali Targów Lublin. Trwał przez sobotę i niedzielę.

Zobacz zdjęcia: Festiwal Roślin w Targach Lublin

Festiwal Roślin 2024 w Bydgoszczy. Prawdziwe szaleństwo w SISU Arenie