ręczniki piesek

i

Autor: Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach

Do puławskiego schroniska trafiło sześć szczeniaków. Teraz potrzeba wielu ręczników

2023-03-15 12:10

Do schroniska w Puławach trafiło ostatnio sześć szczeniaków: dwie sunie i pieski. Ich obecność powoduje nie tylko konieczność szukania domów, ale też… ręczników, których zaczyna brakować.

To nie była spokojna sobota dla załogi schroniska dla bezdomnych zwierząt w Puławach. Tego dnia trafiło tam sześć małych psiaków. Zostały znalezione w Gołębiu w gm. Puławy.

Wraz z pojawieniem się szczeniaków nasze zapasy prześcieradeł, ręczników i poszewek zaczęły kurczyć się w bardzo szybkim tempie. Jeżeli ktoś z Państwa posiada używane prześcieradła, ręczniki, poszewki na duże poduszki, lub kołdry i chciałby przekazać je do Schroniska, będziemy bardzo wdzięczni – czytamy na facebookowym profilu.

Żeby przekazać ręczniki, trzeba wybrać się do schroniska przy ul. Przemysłowej. Od poniedziałku do soboty jest otwarte 8-15:30, a w niedzielę do 12. Pomóc zwierzakom można też jednak bez wychodzenia z domu. Schronisku można przekazać 1,5 proc. podatku, a dowiedzieć się więcej o nowych podopiecznych szukających domu pod numerem: 667 706 607.