Kevin sam w domu

i

Autor: AKPA

Boże narodzenie 2023

Czy w te święta obejrzymy „Kevin sam w domu”? Znamy odpowiedź!

2023-11-20 21:45

„Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” to filmy, które w żadnym kraju nie mają tak wiernej widowni jak w Polsce. Czy jednak tym razem kultowa produkcja zostanie wyemitowana w święta?

Jeśli emisja „Kevina samego w domu” jest równoznaczna z trwaniem świąt Bożego Narodzenia, oznaczałoby to, że w tym roku przyszły rekordowo wcześnie – już 2 i 3 września, na start jesiennej ramówki. Właśnie wtedy Polsat pokazał ulubiony film świąteczny Polek i Polaków.

„Kevin sam w domu” powstał w 1992 r., a od 2000 r. co roku w Polsce emituje go telewizja Polsat. Zaburzyć pielęgnowanie tradycji chciała w 2010 r. i choć rzeczywiście nie puściła filmu w wieczór wigilijny, to i tak ugięła się pod krytyką widzów i widzek i zaprezentowała go 25 grudnia.

Jak poinformował Press.pl, w 2023 r. Polsat również wyemituje kultową świąteczną komedię 24 grudnia wieczorem. Nie wiadomo jednak o której godzinie i czy ma w planach także emisję „Kevina samego w Nowym Jorku”.

Grinch z Ostrowi Mazowieckiej. Postanowił zepsuć święta, teraz ma kłopoty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE