Lidl

i

Autor: unsplash.com zdjęcie ilustracyjne

BLACK FRIDAY

Black Friday 2023 i promocje w Lidlu. Jakie zniżki przygotował sklep? Kultowy produkt kupisz o wiele taniej!

2023-11-24 7:57

Jakie promocje przygotował Lidl na Black Friday 2023? Dowiesz się tego z poniższego artykułu! Choć w tym roku „czarny piątek” przypada na 24 listopada, to sieć sklepów Lidl już na początku tygodnia ruszyła z obniżaniem cen. Sprawdźcie szczegóły!

Spis treści

  1. Kiedy jest Black Friday 2023?
  2. Black Friday 2023. Jakie promocje będą w Lidlu?
  3. Black Friday 2023 w Lidlu. Będzie promocja na „lidlomix”

Kiedy jest Black Friday 2023?

Black Friday, czyli „czarny piątek” to dzień, w którym w sklepach zaczyna się przedświąteczne szaleństwo zakupowe. Wiele sieci przygotowuje wtedy liczne promocje na zakup poszczególnych artykułów dla swoich klientów. Black Friday przypada na dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, które jest obchodzone w Stanach Zjednoczonych w czwarty czwartek listopada. Oznacza to, że w tym roku „czarny piątek” wypada 24 listopada. Obniżek cen na wybrane produkty można się spodziewać także w Polsce. Zniżki pojawią się nie tylko w drogeriach czy sklepach z ubraniami i elektroniką, ale również w sieciach spożywczych. Wiemy ,co z okazji Black Friday przygotował Lidl!

Lublinianie świętowali na całego

Black Friday 2023. Jakie promocje będą w Lidlu?

Promocje na Black Friday w Lidlu mają objąć łącznie ponad 1400 produktów oferowanych przez sieć, a w niektórych przypadkach ma być taniej do -70%. Część produktów w obniżonych cenach w ramach Black Week w Lidlu będzie dostępna wyłącznie stacjonarnie, a część będzie można kupić również online. Obniżki cen na wybrane artykuły zaczęły się już od poniedziałku (20 listopada) w ramach Black Week. Taniej można kupić między innymi ubrania i sprzęty domowe. W pierwszej zniżkowej ofercie znalazł się między innymi automatyczny ekspres do kawy De’Longhi (przeceniony o 600 zł), a atrakcyjną cenę osiągnęła też wyciskarka do cytrusów Silvercrest. Z kolei 20-22 listopada posiadacze aplikacji Lidl Plus mogli aktywować kupon rabatowy dający 50 procent zniżki na oddychające pieluszki i pantsy marki Lupilum Premium (przy zakupie dwóch produktów). Następne promocje pojawiły się w czwartek (23 listopada) - taniej można kupić np. odkurzacz pionowy Grundig czy soundbar Silvercrest (jedno i drugie taniej o 200 zł). Zniżki obejmują również między innymi pościele i koce. 

Black Friday 2023 w Lidlu. Będzie promocja na „lidlomix”

W Black Friday, czyli w piątek 24 listopada br. do sprzedaży w obniżonej cenie trafi kultowy „lidlomix”, czyli wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Smart. Będzie go można kupić w sklepach stacjonarnych o 700 zł taniej, a klienci otrzymają 3-letnią gwarancję na urządzenie.

Zobacz także: Targi ślubne Ona&On 2023 w Lublinie [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE