Policja

i

Autor: pexels.com zdjęcie ilustracyjne

Bił i groził śmiercią swojej konkubinie. Kraśniccy policjanci zatrzymali agresywnego 36-latka

2023-02-28 11:35

36-latek z powiatu kraśnickiego, który od kilku miesięcy groził śmiercią i bił swoją partnerkę, trafił do aresztu tymczasowego. Podczas zatrzymania mężczyzna był agresywny także wobec policjantów.

Kraśniccy policjanci interweniowali w jednym z domów w gminie Szastarka. Jak się okazało, pijany 36-latek od kilku miesięcy robił awantury domowe, podczas których znęcał się nad swoją konkubiną, bijąc ją i grożąc jej śmiercią.

– 36-latek stał się agresywny również wobec interweniujących funkcjonariuszy. Zaczął gwałtownie wymachiwać w ich stronę rękami i nie reagował na polecenia policjantów, dodatkowo ich znieważając. W związku z tym mundurowi użyli wobec niego środków przymusu – informuje mł. asp. Paweł Cieliczko, rzecznik kraśnickiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Zgodnie z decyzją sądu, 36-latek trafił na trzy miesiące do aresztu tymczasowego. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zobacz także:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE