Pieszy w deszczu

i

Autor: unsplash.com zdjęcie ilustracyjne

„Bądź widoczny na drodze”. W Lublinie będą uświadamiać o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

2022-10-26 9:06

W ramach akcji „Bądź widoczny na drodze” piesi będą mogli dowiedzieć się, jak ważne jest posiadanie przy sobie elementów odblaskowych. Przedstawiciele WORD wraz z policjantami w środę będą tłumaczyć przechodniom, jak zachować bezpieczeństwo na drodze w sezonie jesienno-zimowym.

„Bądź widoczny na drodze” to wspólna akcja Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie i policji. Ma na celu przypomnienie, zwłaszcza pieszym, jak ważne jest posiadanie przy sobie elementów odblaskowych, szczególnie po zmierzchu.

Właśnie dlatego w środę (26 października) o godz. 15 w okolicach przystanku autobusowego na pl. Zamkowym w Lublinie pojawią się panie ubrane w żółte odblaskowe koszulki i będą rozdawać przechodniom materiały promujące bezpieczeństwo. Na miejscu obecni będą także policjanci, którzy udzielą zainteresowanym wskazówek na temat tego, jak być bezpiecznym na drodze w okresie jesienno-zimowym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE