zatrzymanie

i

Autor: chelm.policja.gov.pl

Kryminalne

27-latek włamywał się i kradł. Wśród łupów alkohol i deska z żelazkiem

2023-09-24 18:16

Policja poinformowała, że 27-latkowi podejrzanemu o kradzieże z włamaniem w bloku w Chełmie (woj. lubelskie) grozi do 10 lat więzienia. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Funkcjonariusze ujawnili, co padło jego łupem.

Kom. Ewa Czyż z KMP w Chełmie przekazała, że do włamań doszło pod koniec lipca w jednym z chełmskich bloków.

Ukradł alkohol i deskę z żelazkiem

Pokrzywdzeni oszacowali łączną wartość strat na ponad 11 tys. zł. Łupem podejrzanego padł sprzęt narciarski, wina, szampany, książki, walizka podróżna, deska z żelazkiem parowym, hulajnoga elektryczna i inne drobne przedmioty.

W środę policjanci zatrzymali 27-latka w mieszkaniu jego partnerki w Lublinie. - Nie spodziewał się takiej wizyty, był bardzo zaskoczony widokiem policjantów – powiedziała kom. Czyż.

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty kradzieży z włamaniem. W sobotę Sąd Rejonowy w Chełmie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 27-latka na trzy miesiące. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Farma dyń w Lublinie już otwarta! Tak prezentuje się w 2023 roku:

Od sztucznej inteligencji po naukę resyscytacji, czyli Piknik Naukowy w Lublinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE