Zniszczył ogrodzenie, pobił i uszkodził telefon. Rozróba pod Łomżą!

2022-12-28 11:27
Zniszczył ogrodzenie, pobił i uszkodził telefon. Rozróba pod Łomżą!
Autor: fot. KMP Łomża/Zniszczył ogrodzenie, pobił i uszkodził telefon. Rozróba pod Łomżą!

Pijany mężczyzna wjechał w ogrodzenie, uderzył właściciela, a później zniszczył mu telefon - to wczorajsza historia z Konarzyc. 31-letni mężczyzna trafił do aresztu i grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczoraj (27.12) późnym wieczorem łomżyńscy policjanci dostali zgłoszenie, że w Konarzycach kierowca peugeota wjechał w ogrodzenie posesji.

Właściciel wyszedł zobaczyć, co się wydarzyło i wtedy zauważył mężczyznę stojącego przy rozbitym samochodzie. Kierowca nie mógł utrzymać równowagi.

Właściciel posesji chciał zaalarmować Policję, jednak 31-latek uderzył go w twarz, a następnie wytrącił mu z ręki telefon komórkowy. Urządzenie spadło na jezdnię - relacjonuje Justyna Janowska z KMP w Łomży.

Mieszkaniec gminy Łomża został zatrzymany, a jego samochód został odholowany na parking. Mundurowi zatrzymali mu też prawo jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że 31-latek miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie!

Mężczyzna odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji, uszkodzenie ciała oraz zniszczenie telefonu komórkowego. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochód?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE