Nie daj się - wyśpiewaj finał w "emdekowskim" konkursie wokalnym. Trwają zgłoszenia

2021-04-22 23:20 mżet
Mikrofon
Autor: pixabay.com

Miejski Dom Kultury w Łomży organizuje festiwal piosenki online. W muzycznej rywalizacji mogą wziąć udział soliści w wieku przedszkolnym i uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych. Wystarczy przygotować piosenkę z dowolnego repertuaru, nagrać swój występ i wysłać nieprzerobiony materiał na adres mailowy organizatora.

To będzie namiastka muzycznych występów - Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza dzieci w wieku od 5 do 9 lat do wzięcia udziału w wokalnym konkursie online "Nie daj się - śpiewaj!".  Muzyczna rywalizacja będzie podzielona na dwie kategorie wiekowe:

  • soliści - dzieci w wieku przedszkolnym
  • uczniowie I-III szkół podstawowych

Uczestnicy powinni nagrać prezentowaną piosenkę (śpiewając do mikrofonu bądź też bez) na telefon komórkowy, aparat, kamerę. Nagranie nie może mieć żadnej ingerencji w obróbkę dźwięku!

Uczestników będzie oceniać niezależne i profesjonalne jury, które wybierze Laureatów miejsc i wyróżnień z poszczególnych kategorii konkursowych. Ogłoszenie wyników Festiwalu odbędzie się 1 czerwca on-line na stronie FB MDK-DŚT. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej www.mdk.lomza.pl, uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową - czytamy na stronie MDK DŚT.

Swoje nagrania możecie wysyłać do 20 maja. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.