Miss Ziemi Łomżyńskiej: Może to właśnie Ty zdobędziesz koronę miss? Trwa casting

2021-02-15 11:34 mszzz
Korona Miss
Autor: mszzz

Jesteś odważna i nie boisz się wyzwań? Myślisz, że "świat miss" jest dla Ciebie? Weź udział w castingu do wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2021. W tym roku casting do konkursu odbywa się na zupełnie nowych zasadach. Sprawdź jakich!

Trwa casting do szóstej edycji wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021 i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2021. Ale w tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, casting przybrał zupełnie inną formę. Kandydatki nie spotykają się osobiście z jury, zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną.

Myślę, że dla kandydatek, które trochę boją się takiego starcia oko w oko z jury, będzie to takim dobrym rozwiązaniem - powiedziała nam Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej. Dodała, że czasy są wyjątkowe, więc trzeba dostosować się do panujących warunków i w bezpiecznych okolicznościach przeprowadzić casting.

Zasady castingu

W wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej mogą wziąć udział dziewczyny w wieku od 14 do 26 lat. Zgłoszenia trzeba wysyłać na adres wybory@missziemilomzynskiej.pl. Żeby zgłoszenie zostało przyjęte, musi być kompletne. Co musi znaleźć się w zgłoszeniu?

  • Imię i nazwisko,
  • data urodzenia;
  • miejsce zamieszkania;
  • numer telefonu kontaktowego;
  • wzrost;
  • nazwa konta na IG (konto musi być publiczne);
  • kilka słów o sobie (zainteresowania, hobby, marzenia);
  • dwa wyraźne zdjęcia - twarzy oraz sylwetki. Zdjęcia powinny być wykonane w klasycznych jeansach rurkach, koszulce na ramiączkach/jednokolorowym gładkim t-shircie oraz butach typu szpilki/sandałki.

Jurorzy wybiorą tegoroczne kandydatki wyłącznie na podstawie nadesłanych kandydatur. Zgłoszenia castingowe będą przyjmowane tylko do 15 lutego (poniedziałek). Dopiero po tym terminie będą znane szczegółowe informacje o dalszych etapach konkursu i zasadach organizacji wydarzenia. Więcej na ten temat znajdziecie na TU KLIKNIJ.

Gwiazdor disco polo wziął ślub z piękną Karoliną

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl