Łomża. Tego się nie spodziewał! Ukradł paliwo, a później musiał poprosić o... pomoc

2023-01-20 12:49
Łomża. Tego się nie spodziewał! Ukradł paliwo, a później musiał poprosić o... pomoc
Autor: fot. KMP Łomża/ Łomża. Tego się nie spodziewał! Ukradł paliwo, a później musiał poprosić o... pomoc

Złodziej paliwa tego się nie spodziewał - najpierw pod osłoną nocy ukradł około 150 litrów paliwa z budowy, a później... musiał poprosić o pomoc. To historia spod Łomży. Szczegóły w artykule.

28-letni mieszkaniec Łomży pod osłoną nocy wszedł na plac budowy, zerwał zabezpieczenia wlewu paliwa w spychaczu i spuścił około 150 litrów oleju napędowego. Ale gdy uciekał zakopał się samochodem.

Rano jakby nigdy nic, poprosił robotników o pomoc w wyciągnięciu pojazdu. Zgodzili się, ale zadzwonili też na policję. Mężczyzna śmierdział paliwem i był cały w błocie.

28-latek próbował się tłumaczyć, że pomylił drogi dlatego znalazł się na tej budowie. W jego samochodzie policjanci znaleźli 3 puste kanistry i pełny 20 litrowy - relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za to grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE