Laury Sportowe Prezydenta wręczone. Znamy laureatów

2020-02-14 23:48 mżet
laury sportowe
Autor: mżet

Uroczysta gala wręczenia Łomżyńskich Laurów Sportowych odbyła się w walentynkowy piątek. W jej trakcie wręczone zostały laury w kategoriach „Talent”, „Postęp”, „Inne osiągnięcia sportowe”, „Całokształt działalności w łomżyńskim sporcie”, „Sponsor”, „Trener”, „Drużyna” i „Sportowiec”.

Prezydent Łomży po raz kolejny nagrodził najlepszych z najlepszych sportowców. Laureatami najważniejszych Laurów Sportowych za osiągnięcia w 2019 roku są: Klub Uczelniany AZS PWSIiP Metal –Technik Łomża w kategorii „Drużyna”, Piotr Łobodziński i Monika Marcinczyk w kategorii „Sportowiec” oraz Wacław Tarnacki, Zbigniew Turowski i Damian Zorczykowski w kategorii „Trener”. Podziękowania za wspieranie łomżyńskiego sportu otrzymali też lokalni sponsorzy. Nie tylko sportowcy i  mecenasi sportu zostali  docenieni- niespodzianką tegorocznej gali był specjalny laur, który z rąk sportowców odebrał prezydent Łomży. 

Włodarz miasta, Mariusz Chrzanowski podkreślił, że z roku na rok jest coraz więcej wyróżnionych osób. Podczas minionej gali laury otrzymało ponad 50 sportowców. Dla porównania -za osiągnięcia w 2018 roku wyróżnienia z rąk prezydenta odebrało ponad 40 sportowców.