Festyn Szkół Zawodowych w Łomży już jutro

i

Autor: fot. pixabay.com/Festyn Szkół Zawodowych w Łomży już jutro

EDUKACJA

Festyn Szkół Zawodowych w Łomży. Kiedy? Gdzie?

2023-03-21 14:04

To jedyny taki dzień w roku, gdzie w jednym miejscu spotykają się wszyscy przedstawiciele łomżyńskich placówek edukacyjnych, a młodzież z miasta i regionu może zapoznać się z ich ofertą kształcenia. Przed nami kolejna edycja Festynu Szkół Zawodowych w Łomży. Szczegóły w artykule.

To może być szansa dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych z Łomży i regionu na znalezienie wymarzonej szkoły. Już jutro w Łomży odbędzie się Festyn Szkół Zawodowych.

Podczas wydarzenia zaprezentują się wszystkie placówki z terenu naszego miasta - technika, szkoły branżowe, licea ogólnokształcące i bursy szkolne. Będzie to w sumie 16 placówek.

Uczniowie, a także rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą wszystkich łomżyńskich szkół ponadpodstawowych, zadać pytania uczniom i nauczycielom, którzy o swoich placówkach będą mieć tylko sprawdzone i aktualne informacje.

Zapraszamy serdecznie do czynnego udziału w w/w inicjatywie również rodziców uczniów, których wsparcie, może być niezwykle pomocne uczniom podejmującym w najbliższych miesiącach swoje pierwsze, poważne życiowe decyzje. Świadomy wybór, oparty na rzetelnej informacji jest pierwszym krokiem do sukcesów szkolnych uczniów w przyszłości – przekazuje Maciej Listowski, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Łomży.

Festyn Szkół Zawodowych odbędzie się 22 marca w godzinach 10:00–13:30 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE