Dali czadu! Udane morsowanie z serduchem i WOŚPogeddon w Łomży [FOTO]

2023-01-23 14:11
Udane morsowanie z serduchem i WOŚPogeddon w Łomży!
Autor: mszzz

To był, mimo zimnej aury, gorący dzień na Plaży Miejskiej w Łomży. Morsy po raz kolejny wskoczyły do Narwi i byli też śmiałkowie, którzy sprawdzili się w ekstremalnym biegu z przeszkodami - a wszystko to w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegóły i zdjęcia w artykule.

Tradycją stało się już, że w styczniu na Plaży Miejskiej w Łomży jest głośno, kolorowo, gorąco, i przede wszystkim - charytatywnie. Chętni pomorsowali, inni wystartowali w WOŚPogeddonie, czyli biegu z przeszkodami, ale wszyscy wsparli WOŚP.

Było to wydarzenie towarzyszące łomżyńskiemu 31. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy moście "Hubala" bawiły się i pomagały nie tylko osoby z Łomży, ale też z Zambrowa, Łysych, Ostrołęki czy Jedwabnego.

W trakcie wydarzenia zbierane były pieniądze do "wośpowych" puszek, ale do skarbon wpadło też wpisowe z WOŚPogeddonu. Dodatkowo w tym roku usypane zostało wielkie złote serce z groszówek.

Odbył się także konkurs żonglerki piłką pod okiem Tomasza Frankowskiego, europosła i byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

A to był tylko przedsmak tego, co będzie działo się podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży. Wielkie granie już 29 stycznia. W Hali Kultury w Łomży będą koncerty i licytacje, natomiast w hali sportowej w Piątnicy będą wydarzenia dla dzieciaków.

Na ulicach naszego miasta i regionu spotkamy 100 wolontariuszy i już teraz wiadomo, że najmłodszy z nich ma zaledwie kilka miesięcy!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE