Szokujące morderstwo kobiety w parku

i

Autor: Dariusz Kucharski

Zwłoki 57-letniej kobiety znaleziono w parku na Zdrowiu w Łodzi. Ciało przysypane było liśćmi

2020-12-05 13:52

Kobieta wyszła na spacer z psem ok. godz. 18. Gdy nie wróciła do domu, zaczął jej szukać zaniepokojony mąż.

W tym czasie przechodnie zatrzymali błąkającego się po parku psa rasy beagle. Dzięki czipowi trafili do domu właściciela- mówi prokurator Krzysztof Kopania. – Ciało kobiety odnalezione zostało dziś (5 grudnia) nad ranem. Było przykryte liśćmi. Wszystko wskazuje na to, że doszło do zabójstwa -twierdzi prokurator.

Łódzka policja poszukuje świadków zbrodni 57-letniej kobiety. Istotna może okazać się każda -mówi rzeczniczka łódzkiej policji Joanna Kącka. – Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy w piątek wieczorem między godz. 18 a 19 byli w parku na Zdrowiu, spacerowali, biegali, może przejeżdżali obok autem.  Jeśli zauważyli coś dziwnego, niepokojącego, prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Zwłoki znaleziono między ulicami Krakowską a Konstantynowską. Prokuratura dodaje, że kobieta mogła przejść po parku nawet kilka kilometrów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE