Wyremontują mieszkanie, żeby wesprzeć zbiórkę charytatywną

2020-09-15 10:56
charytatywny remont
Autor: pixabay.com, CC0 stux

Wykonają prace remontowe od ręki i w szczytnym celu. Przedsiębiorcy z łódzkiej grupy Prace Wykończeniowe chcą wesprzeć swoją pracą zbiórkę dla małego Szymka. Chłopiec cierpi na rzadki zespół wad genetycznych.

Budowlańcy zajmą się remontem, a zarobione pieniądze w całości przeznaczą na leczenie dziecka. Dzięki temu na konto zbiórki może trafić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. - Jeżeli ktoś ma do wykończenia swoje mieszkanie lub dom, to jest najlepsza okazja - mówi pomysłodawca akcji Konrad Rosa. - Wszystkie firmy, które się zaangażowały poświęcają swój czas żeby wykonać prace. Są to firmy, które działają na najnowocześniejszym sprzęcie i z aktualną wiedzą.

Fachowcy profesjonalnie położą gładzie, pomalują ściany i wykonają inne prace wykończeniowe w Łodzi i okolicach. Czym większa inwestycja, tym lepiej, bo więcej środków trafi na konto małego Szymka.

Zgłoszenia można wysyłać na facebookowej grupie Prace Wykończeniowe- Łódzkie. Zbiórka dla Szymona można wesprzeć na stronie

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE