Tragiczny wypadek na A1! Jedna osoba zginęła w zderzeniu osobówki z lawetą!

2022-06-30 11:51

Tragedia na A1 koło Piotrkowa Trybunalskiego. Jedna osoba zginęła po tym, jak w czwartek, 30 czerwca, doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i lawety.

Aktualizacja:

A1 nadal zablokowana, ale służby zdjęły barierki ochronne, dzięki czemu kierowcy jadący w kierunku Gdańska mogą zawrócić do Kamieńska i skorzystać z objazdu

Jak informuje dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, do zdarzenia doszło w czwartek, ok. godz. 7 rano., na wysokości miejscowości Adolfinów.

- Kierujący toyotą z autolawetą, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w jadący lewym pasem pojazd marki Skoda - mówi Izabela Gajewska z piotrkowskiej policji. - W wyniku uderzenia oba pojazdy przejechały na przeciwległy pas, gdzie doszło do zderzenia z pojazdem marki Mercedes, przewożącym cztery pojazdy.

Kierowca ciężarówki został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Łodzi. Jak informuje policja, utrudnienia na A1 mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Jadący z Katowic w kierunku Łodzi i Warszawy mogą ominąć to miejsce zjeżdżając na węźle Kamieńsk na DK91. Powrót na A1 na węźle Piotrków Tryb. Południe (lub na S8 na węźle Piotrków Tryb. Północ). Analogicznie w przeciwnym kierunku.

Pracownicy MOPS zablokowali skrzyżowanie marszałków

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE