Wspólny, niedzielny obiad łodzian

2020-04-03 11:44
obiad
Autor: Pixabay.com, fot. RitaE

Już w niedzielę łodzianie mogą wspólnie zjeść obiad. Biesiadnicy połączą się w mediach społecznościowych.

Akcja „łodzianie ratują” jest formą pomocy łódzkim restauracjom. Pomysł jest prosty: zamawiamy w restauracji niedzielny obiad z dowozem do domu, i zasiadamy za stołem – zachęca pomysłodawca Lida Popławska. - Z tej okazji musimy się odświętnie ubrać: panie makijaż, pięknie ułożony włos, garsonka, a panowie garnitur i włos na brylantynę. Siadamy przed komputerem, robimy lifestream, fotkę i koniecznie tagujemy restauracje.

Wspólny obiad ma być podziękowaniem dla łódzkich restauracji za działalność charytatywną. - Mimo że same są w trudnej sytuacji, to pomagają służbie zdrowia, wydając bezpłatne posiłki – mówi L. Popławska. Obiad spożywamy między godz. 13 a 15.

W akcję wydawania bezpłatnych posiłków medykom zaangażowało się już ponad 40 łódzkich restauracji. Szczegóły znajdziemy na fb pod hasłem Niedzielny obiad z „łodzianie ratują”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE