Wchodzi do obcych mieszkań jak do siebie. Na łódzkiej Radiostacji grasuje złodziej

2020-02-25 17:55
Bydgoszcz: Włamanie do kantoru w Zielonych Arkadach
Autor: fot. ESKA INFO / zdjęcie ilustracyjne Bydgoszcz: Włamanie do kantoru w Zielonych Arkadach

Wchodzi do ogródków, zagląda przez okna, sprawdza klamki drzwi i jeśli się uda wchodzi do środka. Mowa o mężczyźnie, który grasuje w okolicach łódzkiej Radiostacji. Mieszkańcy są zaniepokojeni

Na portalu społecznościowym pojawił się post, który bardzo szybko rozprzestrzenił się po sieci.

"Uwaga! Ten człowiek chodzi w rejonie ul. Zelwerowicza, Tkacka (Łódź Radiostacja) wchodzi do ogródków, zagląda przez okna, sprawdza klamki drzwi i jeśli się uda wchodzi do środka. Prawdopodobnie szuka okazji lub robi rozpoznanie. Prośba o udostępnienie i próbę identyfikacji."

Łodzianin udostępnił zdjęcie mężczyzny, który od jakiegoś czasu uprzykrza życie mieszkańcom łódzkiej Radiostacji. ​Wiele osób skomentowało post i opowiedziało o sytuacjach, które dotknęły ich osobiście.

Dotarliśmy do Pana Mariusza, który znalazł na swojej posesji strzykawki, narkotyki i portfel.

- Osobiście nie widziałem tego mężczyzny, ale z tego co słyszałem mężczyzna jest niepoczytalny i uzależniony. Sprawę zgłosiłem na policję - dodaje.

 Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przekazał nam informację, że dzielnicowy Łukasz Gruszczyński przyjął kilka zgłoszeń.

- Trwa śledztwo w tej sprawie, nie możemy podawać szczegółów. Prosimy jednak wszystkich o zgłaszanie takich niepokojących sytuacji - dodaje.

Pamiętajmy aby w odpowiedni sposób zabezpieczyć dom przed włamaniem w czasie naszej nieobecności.

Więcej na ten temat posłuchacxie w materiale reporterki Kingi Barygi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE