Walentynki pełne wrażeń. Orientarium Zoo Łódź przygotowało specjalną ofertę dla zakochanych!

i

Autor: UMŁ

Walentynki pełne wrażeń. Orientarium Zoo Łódź przygotowało specjalną ofertę dla zakochanych!

2023-02-14 15:54

Orientarium Zoo Łódź przygotowało dla zakochanych mieszkańców bogatą ofertę na Walentynki. Wśród atrakcji jest spacer w towarzystwie romantycznych morskich opowieści, wieczór z rekinami oraz kolacja w tunelu oceanicznym. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Wyjątkowe Walentynki w Orientarium Zoo Łódź

Orientarium Zoo Łódź cieszy się bardzo dużą popularnością. Mieszka w nim 35 gatunków zwierząt lądowych oraz 180 gatunków ryb. Orientarium chętnie organizuje dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. Nie inaczej będzie na Walentynki, które obchodzić tam będzie można już od 10 lutego. Niespodzianki potrwają do do 14 lutego.

Jakie atrakcje przygotował Orientarium?

Od 10 do 14 lutego dział edukacji przygotował w ramach biletu wstępu trzy ścieżki edukacyjne, specjalnie stworzone pod święto zakochanych. Jak informuje Orientarium: "będzie można usłyszeć o trudnej sztuce życia pod jednym dachem z teściową, o wierności w tłumie czy… o tym, która para młodych rodziców ma największe żądze"

Spacery są przewidziane dla 40 osób i startują z linii kas o godzinie 12:00. Normalny bilet wstępu do Orientarium kosztuje 70 zł, natomiast z Kartą Łodzianina- 40zł. 

Kolejną atrakcją jest wieczór z rekinami, który odbędzie się 10 lutego 2023 roku. Rozpocznie się on kąpielą słoni, wizytą na zapleczach hodowlanych, w tym sypialni słoni i w żłobku koralowców. Następnie można będzie udać się na spacer tunelem oceanicznym, gdzie nad głowami zwiedzających pojawiają się m.in. rekiny czy płaszczki. Dodatkową atrakcją będzie wizyta na poziomie -1, który na co dzień nie jest dostępny dla zwiedzających.

Wizyta zakończy się poczęstunkiem i lampką wina. Koszt wieczoru z rekinami to 180 zł od osoby, a niepełnoletni uczestnicy muszą pojawić się w towarzystwie dorosłych opiekunów.

Natomiast ci, którzy marzą o romantycznej kolacji pośród rekinów, mogą skorzystać z oferty kolacji w tunelu oceanicznym.   Orientarium Zoo Łódź zaplanowało dwa terminy: 12 i 14 lutego. Uczestnicy mogą liczyć na wyjątkową oprawę i elegancki posiłek, w trakcie którego do wyboru będą trzy rodzaje menu i butelka wina.

Voucher na kolację dla dwóch osób kosztuje 1000 zł.

Łódzki Pasaż Róży olśniewa turystów. Zobacz, jak wygląda lustrzana kamienica

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE