W Łodzi odbędzie się koncert dla medyków i tych, którzy odeszli przez COVID

2021-10-22 15:08
Koncert w Łodzi
Autor: archiwum prywatne

Chcą uczcić pamięć tych, którzy odeszli z powodu COVID 19. Już 30 października doktor Tomasz Karauda organizuje w Łodzi koncert.

Muzycy z całej Polski uczczą pamięć tych, którzy odeszli z powodu Covid. Już 30 października doktor Tomasz Karauda organizuje w Łodzi koncert. Będzie to także okazja do wspomnień, tych, którzy walczyli na pierwszej linii frontu.

-Zaprosiliśmy utalentowanych wokalistów z całej Polski, absolwentów wydziałów wokalno-aktorskich, piosenkarzy musicalowych oraz instrumentalistów. Najważniejsze, że zaprosiliśmy tych, którzy walczyli na pierwszej linii frontu by podzielili się swoimi wspomnieniami oraz rodziny tych, którzy odeszli - dodaje doktor Tomasz Karauda - pracujący na oddziale covidowym.

Szczegółowe informacje znajdziecie na fejsbukowym wydarzeniu: Koncert ku pamięci tych, którzy odeszli z powodu COVID-19​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE