Volkswagenem przeskoczył przez krawężnik na Rokicińskiej! "Ale te golfy teraz skoczne robią" [WIDEO]

2021-03-17 8:23
Volkswagenem przeskoczył przez krawężnik
Autor: Youtube.com

Tę wizytę w Łodzi, kierowca czerwonego golfa zapamięta na długo. W internecie furorę robi film, w którym kierujący... przeskakuje przez krawężnik na ul. Rokicińskiej. Bohater wideo tłumaczy w sieci, jak do tego doszło. Tymczasem łódzcy kierowcy pytają, czy ZDiT nie powinien lepiej oznaczyc tego miejsca.

Na filmie, nagranym przez rejestrator video w innym samochodzie, widzimy czerwonego golfa, jadącego ul. Rokicińską. W pewnym momencie, kierowca volkswagena zjeżdża na lewy pas. Po chwili - prawdopodobnie w momencie, gdy zorientował się, że jadąc nim zjedzie z Rokicińskiej - chce wrócić na prawą stronę, na przeszkodzie staje mu jednak krawężnik.

Samochód wybija się na przeszkodzie i przez krótką chwilę szybuje w powietrzu. Po twardym lądowaniu na jezdni, kierowca włącza światła awaryjne i zatrzymuje auto.

Wśród komentujących film na YouTube nie brakowało prześmiewców:

"Pięknie wyszedł na progu, daleki skok"

"Szybcy i Wściekli: Fruwający Golf"

"Wspaniałe wyjście z progu"

"panie, teraz te gulfy takie skoczne robią"

"Rekord skoczni, piękne lądowanie i mamy miejsce na podium"

Pod filmem komentarz umieścił również internauta twierdzący, że to on jest pechowym kierowcą volkswagena.

"Gwoli wyjaśnienia: pierwszy raz byłem w Łodzi, nie znam tamtej drogi. Byłem zmęczony po kilku godzinach jazdy i nie zachowałem odpowiedniej uwagi. Straty w aucie na ten moment: 3 opony (ocalał lewy tył), 3 felgi do prostowania (też ocalał lewy tył) i urwana miska olejowa. Silnik pracuje dobrze, zawieszenie też. Przy dobrych wiatrach w piątek stanie na koła".

Film został udostępniony również na profilu LDZ Zmotoryzowani Łodzianie. Administratorzy zwracają uwagę na słabe oznakowanie w tym miejscu:

- Uważamy że Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi powinien postawić tam tablice ewentualnie słupek oznaczający ten krawężnik - piszą.

Raport z Anteny 16.03
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE