Utrudnienia na A2! Awaria ciężarówki. Nieprzejezdne dwa pasy do Warszawy

2022-04-06 13:50
utrudnienia na A2
Autor: Pixabay.com

Spore utrudnienia w ruchu na autostradzie A2, między Skierniewicami (woj. łódzkie) a Wiskitkami (woj. mazowieckie) w kierunku Warszawy. Dwa pasy są zablokowane po awarii ciężarówki. Trwa przeładunek towaru - poinformowali w środę wczesnym popołudniem drogowcy.

Na autostradzie A2, między Skierniewicami (woj. łódzkie) a miejscowością Wiskitki (woj. mazowieckie), w kierunku Warszawy stoi uszkodzona ciężarówka. Zablokowane są dwa pasy ruchu.

"Pojazd czeka na holownik na pasie awaryjnym. Ze względu na przeładunek towaru na drugi pojazd ciężarowy, zablokowany jest pas prawy w kierunku Warszawy" - ostrzegł Karol Barcicki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Kierowcy podróżujący A2 z Łodzi do Warszawy podali, że ze względu na spory popołudniowy ruch już przed Skierniewicami mogą tworzyć się spore zatory w kierunku stolicy.

Łódka - rzeka płynąca pod Manufakturą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE