Uniwersytet Łódzki wspiera podczas pandemii!

2020-04-02 17:19
Uniwersytet Łódzki wspiera
Autor: NK

Do akcji "Wspieram!" swoją cegiełkę może dołożyć każdy.

Większość pracowników Uniwersytetu pracuje zdalnie. Jak czytamy na stronie uczelni nie wszyscy mają taką możliwość. Zespół z Osiedla Akademickiego od początku zmagań z epidemią koronawirusa zapewnia profesjonalną opiekę studentom, zagranicznym i polskim, którzy pozostali na miejscu. Żeby docenić ich pracę stworzono specjalną skrzynkę wspieram@uni.lodz.pl, na którą można przesyłać życzenia, dobre słowo, podziękowania w różnej formie.
- Przekazujemy Wam wyrazy wdzięczności i szacunku za trud włożony w normalne funkcjonowanie Domów Studenckich w tym jakże trudnym i niebezpiecznym czasie, za wspieranie młodych ludzi i służenie im pomocą. Doceniamy Wasze poświęcenie w dbaniu o naszych studentów i doktorantów. Dziękujemy - przesłała Pani Angelika z Dziekanatu Geografii.
- Chciałem tylko wyrazić swój podziw dla Państwa pracy w takim czasie. Bardzo cenię postawę poczucia obowiązku wobec innych i za nią Państwu dziękuję. Życzę zdrowia i szybkiego powrotu do normalnego trybu pracy jaki i życia - życzył Kacper student UŁ.
Akcja ma na celu wesprzeć, a także docenić osoby, które pracują z sercem podczas epidemii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE