mariah carey

i

Autor: Screenshot/YouTube Mariah Carey All I Want For Christmass is You

quiz

Te przeboje świateczne śpiewają wszyscy. Sprawdź, jak dobrze je znasz

2023-11-16 14:39

Święta to czas rodzinny, kojarzący się przede wszystkim ze bliskością, śniegiem, prezentami. Ale to również idealny moment, by oglądać świąteczne filmy czy słuchać świątecznych piosenek. Jesteś fanem takiej muzyki? Musisz koniecznie sprawdzić się w naszym quizie.

Trwa wielkie odliczanie do Bożego Narodzenia

Zbliża się najbardziej magiczny czas w całym roku, czyli święta Bożego Narodzenia. Większość z nas, choć w szczególności najmłodsi, nie mogą doczekać się kiedy spadnie pierwsza gwiazdka i dostaną prezenty. Ci nieco starsi, z mniejszym entuzjazmem myślą o świętach, jednak i oni mają powód do radości. W końcu oznacza to również dni wolne od szkoły czy pracy. A w tym roku czeka nas prawdziwy odpoczynek. Jeśli weźmiemy zaledwie trzy dni wolnego (27,28 i 29 grudnia), skorzystamy z 10 dniowego urlopu!

Czas urlopu możemy wykorzystać różnie. Jedni podróżują, inni cieszą się wspólnymi chwilami z bliskimi. Święta kojarzą się nam również z piosenkami świątecznymi, których jest mnóstwo. A wciąż są wydawane nowe. Jesteś fanem "All I want for Christmas"? W takim razie koniecznie sprawdź się w naszym quizie!

Te przeboje świateczne śpiewają wszyscy. Sprawdź, jak dobrze je znasz

Pytanie 1 z 10
Mariah Carrey śpiewa, ze jedyne czego, chce na święta to…
Green Day - 5 ciekawostek o albumie "American Idiot" | Jak dziś rockuje?

Te miejsca w Łódzkiem musisz zobaczyć. Sprawdź, co poleca National Geographic

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE