Stadion ŁKS ma być gotowy w przyszłym roku!

2020-06-10 17:33
Stadion ŁKS
Autor: NK

Rozbudowany obiekt ma zostać oddany do użytku najprawdopodobniej w przyszłym roku. To wcześniej niż planowano.

Prace idą bez opóźnień. Rozbudowa stadionu rozpoczęła się przed rokiem. W wakacje rozpoczną się prace na trybunie północnej. Inwestycja składa się z budowy zadaszonych trybun od strony wschodniej, południowej i północnej wraz z zagospodarowaniem terenu, pełną infrastrukturą techniczną, a także wyposażeniem. Wszystko wskazuje na to, że prace zakończa się w przyszłym roku.

- Naszym celem jest, by obiekt jesienią 2021 roku został zakończony. Prace na budowie przebiegają zgodnie z harmonogramem. Nie mamy opóźnień. W maju rozpoczęły się prace murowe. Na lipiec planowany jest montaż konstrukcji stalowej. W sierpniu nasza firma powinna otrzymać pozwolenie na budowę czwartej, ostatniej trybuny obiektu przy al. Unii. Jesienią chcemy położyć zadaszenie - mówi Jerzy Mirgos, prezes firmy odpowiedzialnej za rozbudowę obiektu.

Stadion ŁKS ma pomieścić 18 tys. kibiców. Koszt inwestycji to prawie 130 mln. złotych

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE