Terminator na ulicach Łodzi?! Golas spacerował po centrum miasta [WIDEO 18+]

2022-07-05 10:11
Golas w centrum Łodzi
Autor: Cezary Borysiuk flickr.com/Facebook.com Nagi mężczyzna spacerujący po centrum Łodzi wywołał duże poruszenie wśród przechodniów, ale także w Internecie.

Nagi mężczyzna spacerujący po centrum Łodzi wywołał duże poruszenie wśród przechodniów, ale także w Internecie. Przegrany zakład, upał, a może fantazja? - tak łodzianie obstawiali powody tej ekscentrycznej przechadzki po mieście. Tak czy inaczej - spacer zakończył się po interwencji strażników miejskich.

Niecodzienny widok ukazał się oczom łodzian, którzy w sobotnie popołudnie (3 lipca) szli ulicą Kilińskiego. Kompletnie nagi mężczyzna spacerował sobie po centrum miasta, wywołując tym spore zdziwienie, ale także rozbawienie.

- Czy to był zakład? Po prostu taki upał, że nie warto było się ubierać. Łódź to stan umysłu - komentowali łodzianie. 

Kilka osób okrzyknęło golasa mianem terminatora ze względu na sposób chodzenia.

Ekscentryczna przechadzka skończyła się dla młodego mężczyzny dość groteskowo. Kiedy przechodził na drugą stronę ulicy, przed zebrą zatrzymał się radiowóz staży miejskiej, co wywołało jeszcze większe rozbawienie wśród przechodniów. 

Ostatecznie miejski nudysta został ukarany mandatem za nieobyczajny wybryk w kwocie 500 złotych. Strażnicy, mimo wysokiej temperatury tego dnia, zmuszeni byli okryć mężczyznę kocem termicznym. 

Łódzki "terminator" nieźle się wyluzował, ale żeby od razu biegać nago po mieście? Wystarczy włączyć WKRĘTARKĘ! :)

Listen to "Dance" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE