Quiz

i

Autor: Łukasz Grochala/Cyfrasport

QUIZ

Quiz dla fanów piłki nożnej. Czy wiesz w jakich klubach grają reprezentanci Polski?

2023-12-06 8:29

Gra w piłkarskiej reprezentacji Polski to nie tylko ogromne wyróżnienie, ale i sława. Występ z orzełkiem na piersi gwarantuje rozpoznawalność nie tylko wśród zagorzałych kibiców piłki nożnej. Nazwiska reprezentantów Polski zna niemal każdy. Nie każdy wie jednak, w jakich klubach grają na co dzień najlepsi polscy piłkarze. Przygotowaliśmy dla was quiz, w którym pytamy o przynależność klubową reprezentantów Polski. Choć pytania wydają się proste, tylko prawdziwy kibic zdobędzie komplet punktów.

Reprezentacja Polski jest oczkiem w głowie niemal wszystkich fanów piłki nożnej. Mogą narzekać na wyniki czy poziom gry, ale ostatecznie i tak kadrze kibicują. Kibicują i komentują grę poszczególnych zawodników. Zawodnicy stają się natomiast rozpoznawalni nawet wśród osób stroniących na co dzień od emocji sportowych.

Gra z orzełkiem na piersi gwarantuje rozpoznawalność. Nazwiska reprezentantów Polski zna niemal każdy. Nie każdy wie jednak, w jakich klubach grają na co dzień najlepsi polscy piłkarze. Przygotowaliśmy dla was quiz, w którym pytamy o przynależność klubową reprezentantów Polski. Choć pytania wydają się proste, tylko prawdziwy kibic zdobędzie komplet punktów.

Czy wiesz w jakich klubach grają reprezentanci Polski?

Pytanie 1 z 15
W jakim klubie występuje Wojciech Szczęsny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE