Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe

Pozwól się porozpieszczać! Termy Poddębice to idealne miejsce na relaks

2022-10-28 11:08

Masz za sobą ciężki tydzień w pracy? Potrzebujesz chwili oddechu i wyciszenia? Mamy dla Ciebie idealne miejsce! To Termy Poddębice - to miejsce, które ukoi Twoje ciało i duszę. Warto zrobić coś dla siebie!

Wakacje i lato już minęły. Przed nami długi czas jesieni, a potem zimy. Pogoda w tym okresie nie zawsze dopisuje. Bardzo często za oknem widzimy pochmurną aurę, której towarzyszy deszcz, a potem i śnieg. Nie rozpieszcza nas też temperatura. Dla wielu osób relaks na świeżym powietrzu może więc być ograniczeniem. Co wtedy? Czy powinniśmy rezygnować z wypoczynku? Nic z tych rzeczy! Idealną opcją na jesienny relaks będą Termy Poddębice. To miejsce, które ukoi Wasze ciała i dusze. A co dokładnie tam znajdziemy?

Termy Poddębice to wyjątkowe miejsce, gdzie jedną z głównych ról odgrywają dwie strefy: saun oraz SPA. Obie z nich pozwolą Wam się w pełni zrelaksować oraz choć na chwilę zapomnieć o problemach.

Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe

W Termach Poddębice znajdziecie dwie strefy saun. Możecie wybierać pomiędzy saunami fińskimi z koloroterapią, saunami infrared, w tym z koloroterapią, łaźniami parowymi z aromaterapią oraz saunarium z aromaterapią. To jednak nie wszystko! Można też "złapać trochę opalenizny" w słonecznej łące - tepidarium. Po seansach warto skorzystać ze strefy schłodzenia, odpocząć w komnacie solnej z tężniami lub na tarasie wypoczynkowym. Komnata to doskonałe miejsce do relaksu z właściwościami inhalacyjnymi. Co więcej, można też zażyć naprzemiennej kąpieli stóp w zimnej i ciepłej wodzie na ścieżce Kneippa.

Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe
Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe

Termy Poddębice to także wyjątkowa strefa SPA. To połączenie luksusu, innowacji oraz profesjonalizmu. W tym miejscu holistyczna filozofia dalekowschodnich kultur spotyka się z dobroczynnymi właściwościami kwiatów i ziół pochodzenia organicznego. Poszczególne zabiegi pomogą odbyć relaksujące podróże, odprężyć ciało oraz ukoić duszę.

Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe

Dlaczego warto wybrać Termy Poddębice? To miejsce dla każdego! Miejsce jest również przystosowane do przyjęcia osób starszych oraz niepełnosprawnych. Specjalnie dla nich przygotowano wydzielone strefy szatniowe, natryski, czy toalety. Ułatwienia znajdziemy też w innych miejscach.

Odwiedźcie Termy Poddębice i poczujcie się w pełni zrelaksowani! Więcej informacji można znaleźć na Facebooku oraz na stronie poddebice.pl.

Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE