Pożar przy Wileńskiej w Łodzi. 11 zastępów straży pożarnej w akcji. Są osoby poszkodowane

2022-12-09 12:06

Cztery osoby zostały poszkodowane w wyniku pożaru, których wybuchł w piątek rano w bloku przy Wileńskiej w Łodzi. Ogień pojawił się w mieszkaniu na 9. piętrze. W akcji gaśniczej brało udział 11 zastępów straży pożarnej.

Groźny pożar wybuchł po godzinie 10 rano w bloku przy ulicy Wileńskiej 36 w Łodzi. Ogień pojawił się w mieszkaniu na 9. piętrze. 

Jeszcze przed przyjazdem strażaków z budynku ewakuowało się 20 osób, w tym lokator mieszkania, w których wybuchł pożar. Natomiast 8 osób wyprowadzili strażacy. Jak informuje straż pożarna cztery osoby, w tym sześcioletnie dziecko, podtruły się gazami pożarowymi i konieczna była hospitalizacja.

Ostatecznie do szpitala trafiły trzy osoby, ponieważ jedna nie wyraziła zgody na hospitalizację. 

Na miejscu było 11 zastępów straży pożarnej. Ogień został już opanowany.

- Doszczętnie spłonęło mieszkanie, część klatki schodowej i elewacja powyżej dziewiątego piętra - mówi Łukasz Górczyński z PSP w Łodzi.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jaka jest przyczyna wybuchu ognia w mieszkaniu. Na ulicy Wileńskiej występują utrudnienia w ruchu. 

Pożar przy Wileńskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE