Poczuj relaks w środku lata. Termy Poddębice zapraszają!

2022-07-01 8:00
Termy Poddębice
Autor: Materiały prasowe

Ciężki tydzień w pracy? Zmęczenie daję się we znaki? A może poszukujesz relaksu i wyciszenia? Odwiedź Termy Poddębice. Znajdziesz tu wszystko, co ukoi Twoje ciało i duszę. Oferta jest naprawdę imponująca!

Wakacje rozpoczęte, a wraz z nim sezon letni. To idealny moment, by zaplanować wolny czas. Mogą to być dłuższe wycieczki nad morze, w góry, czy nad jeziora. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na kilkudniowy wyjazd. Co wtedy? Czy musimy rezygnować z wypoczynku? Nic z tych rzeczy! Idealną opcją będzie wyjazd do Term Poddębice. To miejsce, gdzie złapiecie promienie słoneczne, popływanie w basenach oraz zrelaksujecie w strefie saun i SPA. Termy Poddębice sprawdzą się również jako kilkugodzinny relaks po pracy. A co dokładnie tam znajdziemy?

Termy Poddębice
Autor: Materiały prasowe

Termy Poddębice to idealne miejsce, gdzie będzie mogli w pełni się zrelaksować. Znajdują się tam bowiem baseny termalne. Woda wydobywana jest z utworów piaskowcowych kredy dolnej otworem wiertniczym Poddębice GT-2 z głębokości 2101 m. Temperatura wody mierzona na powierzchni wynosi 72 C, natomiast całkowita jej mineralizacja to 423 mg/l. Poddębicka woda termalna ma charakter wodorowęglanowo – sodowo – krzemionkowo - wapniowy. Baseny termalne posiadają mnóstwo korzyści dla naszego zdrowia. Hydroterapia w pełni odpręża organizm, poprawia samopoczucie i sprawność fizyczną.

To jednak nie wszystko! W kompleksie można także skorzystać z basenu rekreacyjnego, basenu schładzającego oraz wanny z hydromasażem. Przygotowano no coś także dla najmłodszych! Dzieci będą mogły popluskać się w brodziku.

Dla chętnych dostępna jest także część zewnętrza. Tam, łapiąc promienie słońca można skorzystać z basenu wypływowego - połączonego z basenem zewnętrznym, basenu pływacko-rekreacyjnego, basenu ścian wody, przygotowano też miejsce dla dzieci.

Termy Poddębice
Autor: Materiały prasowe

Fani saun również znajdą coś dla siebie. Termy Poddębice oferują: saunę suchą, parową, infared, a także pomieszczenia haloterapii z komnatą solną. Chętni mogą skorzystać także z rehabilitacji, po wcześniejszym wizycie w gabinecie lekarskim. Ćwiczenia odbywają się w salach zajęć ruchowych oraz pomieszczeniach do masażu.

Termy Poddębice
Autor: Materiały prasowe

Termy Poddębice to miejsce dla każdego. Oprócz stref przeznaczonych dla dzieci komfortowo będą czuć się tu także osoby starsze oraz z niepełnosprawnościami. Specjalnie dla nich przygotowano wydzielone strefy szatniowe, natryski, toalety, pochylnie basenowe, wysięgniki, wózki, poręcze, pochwyty i wiele innych.

Odwiedź Termy Poddębice i poczuj pełnię relaksu. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku oraz poddębice.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE