Ogłoszono wyniki międzynarodowego konkursu. Stadion ŁKS-u z dużym wyróżnieniem

i

Autor: lkslodz.pl

Sport

Stadium of the Year 2022. Znamy wyniki. Stadion ŁKS-u z dużym wyróżnieniem!

2023-03-21 18:33

Niedawno miało miejsce rozstrzygnięcie plebiscytu Stadium of the Year 2022. Pośród wielu kandydatów znalazł się również łódzki obiekt - Stadion im. Króla. Kibice ŁKS-u mają powody do radości, ponieważ ich stadion zajął 3. miejsce.

Niedawno odbył się ciekawy plebiscyt. Kibice z całego świata mogli głosować na najładniejszy stadion piłkarski, który został oddany do użytku w 2022 roku. Wśród wielu obiektów znalazł się również Stadion im. Króla przy alei Unii Lubelskiej 2, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa ŁKS. Aby znaleźć się w gronie kandydatów do pierwszej nagrody należało spełnić szereg wymagań, więc już sama nominacja była dużym sukcesem.

Władze miasta, klubu i jego kibice na pewno ucieszyli się gdy usłyszeli o wynikach. Stadion ŁKS-u zajął 3 miejsce w całym plebiscycie.

- Kolejny dowód, kolejne potwierdzenie tego, że w Łodzi powstał bardzo ładny, bardzo funkcjonalny obiekt i potrzebny stadion. Bardzo się cieszymy, że w tak zacnym gronie konkurentów udało nam się znaleźć na podium – mówi Bartosz Król, rzecznik ŁKS-u.

Przed obiektem Łódzkiego Klubu Sportowego znalazły się stadiony Pogoni Szczecin i greckiego AEK Ateny.

Łódzki nauczyciel w dwie doby przebiegł ponad 300 kilometrów