Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet już za tydzień w Łodzi!

2022-09-27 19:46
Siatkówka, MŚ siatkarek, siatkarki, reprezentacja Polski
Autor: FIVB Poilskie siatkarki w czasie meczu z Chorwacją w MŚ 2022

23 września wystartowały mistrzostwa świata w piłce siatkowej kobiet organizowane przez Holandię i Polskę​. Mecze w naszym kraju obecnie są rozgrywane w Gdańsku i Sopocie, a już niedługo także w Gliwicach i na naszej łódzkiej Atlas oraz Sport Arenie.

- Na początku do Łodzi zawita grupa C. To jest grupa bez Polek, ale tam są również uznane reprezentacje jak Serbia, Kanada i Kazachstanu - mówi Joanna Skrzydlewska, wiceprezydent Łodzi.

Pierwszy mecz w Łodzi odbędzie się 4 października. Żeby zobaczyć polskie siatkarki na Atlas Arenie, reprezentacja będzie musiała wyjść z grupy.

- Jestem przekonana że Polki sobie poradzą i znajdą się na naszym obiekcie który z pewnością będzie wypełniony po brzegi jak to miało miejsce w przeszłości i wszyscy trzymamy mocno kciuki za naszą drużynę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE