Mistrzostwa Świata 2022. Łodzianie wspierają Polaków w meczu z Arabią Saudyjską. Zobacz, jak wyglądały strefy kibica

2022-11-26 14:41

Łodzianie ponownie pokazali, że są najlepszymi kibicami w Polsce. Wiele osób zebrało się w strefach kibica, aby dopingować zmagania naszych piłkarzy podczas Mistrzostw Świata w Katarze.

Po remisie w pierwszym meczu z Meksykiem nasza reprezentacja wciąż ma szansę na awans z grupy. Jednak rywalem będą pogromcy faworyzowanej Argentyny, czyli Arabia Saudyjska. Na tak ważny mecz nie tylko piłkarze się zmobilizowali, ale też łódzcy fani futbolu. Świadczy o tym aktywny doping kibiców.

W Łodzi, stref kibica jest wiele. Podczas mundialowych zmagań Polaków, zmieniają się one w świątynie piłki nożnej i panuje tam szczególna atmosfera. Było tak zarówno podczas pierwszego meczu z Meksykiem, jak i dzisiejszego.

Dobry wynik może nam zapewnić pierwsze od kilku lat wyjście z grupy. Ostatnio miało to miejsce podczas Mistrzostw Europy 2016. Wtedy nasi kadrowicze dotarli do ćwierćfinału, gdzie odpadli po pechowych rzutach karnych z Portugalią

Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE