Samolot

i

Autor: pxhere.com Zdjęcie ilustracyjne

podróże

Lotnisko w Łodzi kusi lotami na majówkę i wakacje. Wśród czarterów same hity!

2024-03-29 12:13

Kto z nas nie odlicza już dni do lata? Pomóc w tym może łódzkie lotnisko, które oferuje loty wyjątkowo wcześnie. Już w kwietniu możemy polecieć do ciepłych krajów, w którym poczujemy prawdziwe gorące wakacje! O szczegółach przeczytacie poniżej.

Lotnisko w Łodzi kusi lotami na wakacje

Łódzkie lotnisko cieszy się w ostatnim czasie dużym powodzeniem. W pierwszym półroczu 2023 r. Port Lotniczy w Łodzi obsłużył blisko 154 tysięcy pasażerów, czym port osiągnął najlepszy wynik od 10 lat!Ale na tym się nie zatrzymuje!

Sezon wakacyjnych czarterów na lotnisku w Łodzi rozpoczyna się w 2024 roku wyjątkowo wcześnie. Urlop można planować już na kwiecień. A gdzie polecimy? Sprawdzicie sami.

Gdzie polecimy z łódzkiego lotniska?

Jak informuje Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta, już w kwietniu możemy skorzystać z lotów do Turcji! To wyjątkowa okazja, by jeszcze w środku polskiej wiosny poczuć lato na całego! Loty odbywać się będą bezpośrednio do cieszącego się dużą popularnością Bodrun. Drugą destynacją jest Antalya, gdzie bilety na pierwszy lot (27 kwietnia )już się wyprzedały, dlatego zaplanowano drugi samolot (28 kwietnia), w którym są jeszcze wolne miejsca.

Poza tym, w wakacje polecimy również na najciekawsze greckie wyspy - Zakynthos, Rodos i Kretę. Na wyspę Zakyntos można będzie polecieć od 28 maja, na Kretę od 5 czerwca. Loty na wyspę Rodos ruszą 10 czerwca.

Co jeszcze oferuje łódzkie lotnisko? Loty do Bułgarii (Burgas), które ruszą 18 czerwca oraz do Tunezji, gdzie polecimy od 6 czerwca.

Organizatorami wakacji z wylotem z Łodzi są wszystkie największe biura podróży TUI, Rainbow, Grecos Holiday, Itaka i Coral Travel.

Wakacje po polsku – Mazury
Sonda
Wolisz wakacje za granicą czy w Polsce?