Łódzkie: Śmiertelny wypadek pod Pajęcznem. Nie żyje 60-letni kierowca ciężarówki

2022-09-19 12:50
Stare Jabłonki. Poważny wypadek na DK 16. Droga jest zablokowana!
Autor: Canva

Do wypadku doszło 19 września w miejscowości Będków pod Pajęcznem, w województwie łódzkim. Kierowca samochodu ciężarowego zjechał na przeciwległą stronę jezdni, wpadł do rowu a następnie uderzył w przydrożne drzewa. W wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Tragiczny wypadek w województwie łódzkim

Do zdarzenia doszło dziś około godzi 8:00 w miejscowości Będków. Na 43 kilometrze drogi wojewódzkiej numer 483 samochód ciężarowy wpadł zjechał na przeciwległy pas ruchu, pobocze i wjechał w przydrożne drzewa. 

Na miejscu pracowały wszystkie służby ratownicze, w tym cztery zastępy straży pożarnej a także śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. 60-letni kierowca zmarł w wyniku doznanych obrażeń. 

Policja bada okoliczności wypadku

Póki co policja jednak nie przekazała, co było przyczyną wypadku. Pod nazdorem prokuratury wciąż badane są okoliczności tragicznego zdarzenia. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Krew 60-letniego mężczyzny zostanie zbadana na zawartość alkoholu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE