Policja Słupsk

i

Autor: SHUTTERSTOCK Policja

Łódzkie. Rodzinna tragedia pod Brzezinami! 49-latek zginął od postrzału z broni

2021-12-07 15:23

49-letni mężczyzna zmarł, a jego żona doznała obrażeń ciała od postrzału z broni w jednym z domów na terenie powiatu brzezińskiego (Łódzkie) – poinformował we wtorek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Do tragedii doszło we wtorek rano we wsi Wola Cyrusowa koło Brzezin.

"Wstępne ustalenia wskazują, że w jednym z domów doszło do zdarzenia, podczas którego użyta została broń palna. Śmierć poniósł 49-letni mężczyzna, natomiast jego żona doznała obrażeń ciała i obecnie udzielana jest jej pomoc medyczna" – przekazał prok. Kopania.

Dodał, że interwencja podjęta została po zgłoszeniu otrzymanym przez policję ok. godz. 9:30 od syna małżonków. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają Prokuratura Rejonowa w Brzezinach i policja.

"Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby wyciągać wnioski co do przebiegu wydarzeń. Prokurator, funkcjonariusze policji, biegli, eksperci pracują na miejscu. Dalsze informacje przekazywane będą po pogłębieniu ustaleń" – zaznaczył rzecznik.

Nieoficjalnie wiadomo, że między małżonkami doszło do kłótni. W jej trakcie miało dojść do strzału z pistoletu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Mikołajkowy tramwaj w Łodzi.