Atak zimy w Łodzi - 8.02.2021

i

Autor: Kinga Baryga

Łódzkie. NADCHODZI ŚNIEŻYCA! Ostrzeżenie dla całego regionu 26.11.2021

2021-11-26 13:28

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Łodzi i synoptycy IMGW ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu w piątek wieczorem i w nocy w całym woj. łódzkim. Miejscami pokrywa mokrego śniegu może dochodzić do 10 cm.

Jak przewiduje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w wydanym w piątek ostrzeżeniu, intensywne opady śniegu z dużym prawdopodobieństwem mogą występować od godz. 18 w piątek do godz. 6 w sobotę.

"Prognozowane są opady mokrego śniegu powodujące miejscami przejściowy przyrost pokrywy śnieżnej o około 10 cm" – przekazało IMGW.

Zjawisko może wystąpić we wszystkich powiatach. W związku z tym dla całego woj. łódzkiego w sobotę obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Łódź. Andrzej Chyra ma swoją gwiazdę na Piotrkowskiej!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE