Łódzkie. Dramat w Radomsku. W mieszkaniu odnaleziono zwłoki kobiety i noworodka

2021-09-08 7:33
policja
Autor: KMP Nowy Sącz

W mieszkaniu w jednym z bloków w Radomsku (woj. łódzkie) odnaleziono zwłoki 36-letniej kobiety oraz noworodka. Śledztwo w sprawie śmierci matki i syna prowadzi miejscowa prokuratura i policja.

Zwłoki 36-letniej kobiety oraz jej nowo narodzonego syna w mieszkaniu rodziny przy ulicy Pajdaka w Radomsku w poniedziałek po południu odnalazł mąż ofiary. O sprawie jako pierwszy poinformował lokalny portal Radomsko24.pl.

Śledztwo ws. śmierci prowadzą funkcjonariusze z miejscowej policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Radomsku. Ze względu na dobro śledztwa oraz rodziny prokuratora oraz policja nie przekazuje szczegółowych informacji na temat postępowania oraz okoliczności zdarzenia.

Prokuratura zapewniła jedynie, że trwają czynności procesowe. M.in. przeprowadzono oględziny miejsca ujawnienia ciał, zabezpieczono ślady oraz zwłoki kobiety i noworodka, przesłuchiwani są świadkowie. Przyczyna śmierci nie jest obecnie znana. Mają określić ją zaplanowane na środę sekcje zwłok kobiety i dziecka. Jak podaje lokalny portal, zarówno kobieta, jak i noworodek nie posiadali zewnętrznych, widocznych śladów obrażeń.

Według Radomsko24.pl, kobieta osierociła trójkę dzieci.

Raport z Anteny 07.09
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE