Łódź współorganizatorem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet

2022-08-10 13:46
Mistrzostwa Świata w Piłkę Siatkową Kobiet
Autor: GM

Odliczanie czas zacząć. Na 50 dni przed pierwszym łódzkim meczem w Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Kobiet, na Pietrynie stanął zegar odmierzający dni i godziny do tego sportowego święta.

Mecze rozgrywane będą na dwóch obiektach: Sport Arenie i Atlas Arenie. To znakomita promocja miasta i siatkówki - mówi reprezentantka naszego kraju Julia Kąkol​. – Oglądanie takich zmagań na żywo to całkowicie inne emocje, niż oglądanie przed telewizorem. Świetnie, że mecze na poziomie reprezentacji będziemy mogli oglądać właśnie w Łodzi.

To już kolejna duża siatkarska impreza organizowana w Łodzi- przypomina Jacek Sęk, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. – Mamy tu sprawdzone obiekty sportowe i jesteśmy pewni, że wszystko zostanie przygotowane profesjonalnie. Siatkarze i siatkarki czują się tu bardzo dobrze. Siatkówka i Łódź to naczynia połączone, mamy przecież w mieście dwa bardzo mocne zespoły ligowe.  

W łódzkiej Sport Arenie w dniach 29 września – 1 października odbędzie się faza grupowa bez udziału naszej reprezentacji. Druga faza grupowa rozegrana zostanie w Atlas Arenie w dniach 4-8 października.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE