Łódź. Dachowanie dostawczaka na Włókniarzy. Za kierownicą pijany kierowca. Wszystko się nagrało! Zobacz WIDEO

2021-11-05 8:13

Wypadek na Włókniarzy w Łodzi. W sieci opublikowane zostało nagranie z wypadku, który miał miejsce wcześniej w tym tygodniu na al. Włókniarzy. Pijany kierowca samochodu dostawczego dachował na zjeździe z estakady. To nagranie naprawdę robi wrażenie i każe zastanawiać się, jak duże szczęście musiał mieć kierowca, że wyszedł z tego cało.

Wypadek miał miejsce w środę, 3 listopada, na zjeździe z estakady na al. Włókniarzy. Jak się dowiadujemy, 38-letni kierowca fiata doblo, z wielką prędkością poruszał się w kierunku Radogoszcza. Podczas wyprzedzania, jego auto uderzyło w samochód autora nagranie, a następnie zahaczyło o krawężnik. W efekcie fiat dachował.

Gdy ogląda się nagranie aż trudno uwierzyć, że kierowcy fiata nic się nie stało. Po przebadaniu przez policję okazało się, że 38-letni mężczyzna ma 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Karolina zabiła męża w obronie własnej
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE