ŁKS – Lech Poznań. Nikt nie może pozwolić sobie na porażkę

i

Autor: lkslodz.pl

ŁKS – Lech Poznań. Nikt nie może pozwolić sobie na porażkę

2024-04-20 14:25

Do Łodzi przyjadą piłkarze Lecha Poznań. Oznacza to bardzo ciekawe spotkanie, ponieważ ŁKS musi wygrać, aby walczyć o utrzymanie, a zespół z Poznania wciąż chce się liczyć w wyścigu o mistrzostwo Polski.

Mecz ŁKS-u z Lechem Poznań będzie bardzo ciekawy i jednocześnie bardzo trudny, ponieważ jedna drużyna walczy o utrzymanie, a druga wciąż liczy się w wyścigu o mistrzostwo Polski.

- Atmosfera przed meczem z Lechem jest dobra, ale nie zapominamy o pracy. W tym mikrocyklu widać było dużo entuzjazmu. Zawodnicy nie negocjują wysiłku tylko ciężko trenują. Skupiamy się na tym, na co mamy wpływ. Nie interesuje nas to, co się dzieje w Lechu Poznań. Skupiamy się wyłącznie na tym, na co mamy wpływ. […] Lech to duża jakość indywidualna. Lubią utrzymywać się przy piłce i grać w ataku pozycyjnym, a przy tym posiadają szybkich skrzydłowych, umiejących grać „jeden na jednego” – powiedział Marcin Matysiak, trener ŁKS-u.

Ostatnio w meczu między tymi zespołami lepszy okazał się Lech. Natomiast zespół z Poznania zmaga się teraz z problemami, a spotkanie zostanie rozegrane w Łodzi. Wszystkie okoliczności sprawiają, że piłkarze z Łodzi wierzą w swój sukces.

- Na pewno to będzie trudny mecz. Lech zmaga się z kłopotami, ale grają tam znakomici piłkarze, więc czeka nas wiele pracy i duże wyzwanie. Jesteśmy w dobrej formie, tworzymy ostatnio sporo szans do zdobycia goli i postaramy się to wykorzystać. Defensywa to jedno, ale równie ważne w niedzielę będzie pokazanie odwagi w ataku, tak jak było to w starciu z Radomiakiem – mówi Dani Ramirez, piłkarz ŁKS-u.

Mecz między drużynami zostanie rozegrany 21 kwietnia o godz. 15:00.

FOTOFESTIWAL 2024. TRANSFORMACJA I UWALNIANIE