wypadek

i

Autor: mat. policji

Jechał spotkać się ze znajomymi. Nigdy nie dotarł na miejsce. Ciało motocyklisty znalezione w rzece

2021-06-07 12:50

Tragedia w Niewierszynie koło Sulejowa. W rzece Czarna odnalezione zostało ciało 34-letniego motocyklisty. Okoliczności jego śmierci wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

W środę, 6 czerwca, tuż po północy, policjanci z komisariatu w Sulejowie otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu ciała 34-letniego mężczyzny w rzece Czarna, w pobliżu miejscowości Niewierszyn. Poza zwłokami, z rzeki wydobyto również motocykl Dniepr MT-10 z koszem.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego wieczorem 5 czerwca umówił się na spotkanie ze znajomymi - informują policjanci. - Miał dojechać motocyklem wzdłuż linii brzegowej rzeki Czarna. Ponieważ nie dotarł na spotkanie, jego znajomi rozpoczęli poszukiwania i znaleźli go leżącego w rzece.

Niestety, pomimo próby reanimacji, lekarz stwierdził zgon 34-latka.

- Najprawdopodobniej po ciemku motocyklista zjechał ze skarpy i wpadł do rzeki - relacjonują policjanci. - Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają sulejowscy policjanci.

Raport z anteny 7.06, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE