wigilia

i

Autor: Pexels

Boże Narodzenie

Jak dobrze znasz potrawy wigilijne? Sprawdź się w naszym quizie

2023-12-06 8:42

Choinka, spotkania z rodziną, pierwsza gwiazdka - to wszystko kojarzy nam się bez wątpienia z Bożym Narodzeniem. Ale święta to również specyficzne menu. Czy wiesz o świątecznych posiłkach wszystko? Jeśli tak uważasz, sprawdź się w naszym quizie.

Boże Narodzenie 2023. Dni wolne

Zbliża się najbardziej magiczny czas w całym roku, czyli święta Bożego Narodzenia. Oznacza to również dni wolne od szkoły czy pracy. A w tym roku czeka nas prawdziwy odpoczynek! Jeśli weźmiemy zaledwie trzy dni wolnego (27,28 i 29 grudnia), skorzystamy z 10 dniowego urlopu! To dla wielu osób z pewnością najlepszy prezent świąteczny.

Boże Narodzenie to również czas, kiedy na stole pojawiają się wyjątkowe potrawy, czasami takie, które kosztujemy ten jeden raz w roku. Uwielbiasz świąteczne menu? Sprawdź swoją wiedzę z wigilijnych potraw w naszym quizie poniżej.

Jak dobrze znasz potrawy wigilijne. Sprawdź się w naszym quizie

Pytanie 1 z 11
Jakie dwie zupy królują na świątecznym stole?

Suszone grzyby w Łodzi. Sprawdź, ile za nie zapłacisz

Upominki świąteczne 2023 od LEGO

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE