Imprez plenerowych nie będzie. Święto Trzeciego Maja uczcimy w domach!

2020-04-27 21:52
Święto 3 Maja
Autor: UMŁ/materiały prasowe

Miasto przygotowało materiały o historii i tradycji kokardy narodowej, które zostaną rozesłane do szkół, wszystko trafi do uczniów w ramach nauczania zdalnego.

W pakiecie znajduje się materiał dla dzieci i dla uczniów klas starszych. Przygotowano m.in. instrukcję zrobienia kokardy, w najprostszy sposób z pasków kolorowego papieru.

- Mamy nadzieję, że nauczyciele i łodzianie w domach skorzystają z tej okazji, aby przybliżyć dzieciom wyjątkowość dnia 3 maja. Mamy pozytywne oceny od nauczycieli, że nasz materiał może przydać się w nauczaniu domowym i chętnie z niego skorzystają. – powiedziała Katarzyna Zielińska z Biura Komunikacji Społecznej i Dziedzictwa Łodzi Urzędu Miasta Łodzi.

Na www.lodz.pl/3maja, znajdują się edytowalne e-pocztówki, które można pobrać, wypełnić własnymi życzeniami i wysłać do bliskich z okazji Święta Narodowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE