Hip hop w szczytnym celu, czyli Rap Lokal Pabianice

2022-11-13 13:26
Hip hop w szczytnym celu, czyli Rap Lokal Pabianice
Autor: D.T.

Stworzyli hiphopowy event żeby pomóc koledze z niepełnosprawnością. W sobotę odbyła się dziesiąta edycja Rap Lokal w Pabianicach. Raperzy zbierają pieniądze dla Łukasza Millera, który uległ wypadkowi samochodowemu i porusza się na wózku inwalidzkim.

- Do celu jeszcze daleko, ale nie zamierzamy się poddać. W tym roku zbieramy na samochód z rampą dla Łukasza, naszego kolegi który po wypadku jest sparaliżowany od szyi w dół. To jest niesamowite że rapowa rodzina jednoczy się by pomóc, wszyscy są bardzo zaangażowani - mówi Este, raper i  organizator.

Gwiazdą wieczoru był raper WuWunio.

- W tych mniejszych miejscowościach jak Pabianice czas płynie po prostu wolniej. W tym miejscu czuję się jakbym znowu był w 2012 i nosił szerokie spodnie. Świetny, podziemny klimat, dawno nie byłem na tak dobrej imprezie tego typu. - twierdzi raper.

Publiczność również poczuła hiphopowy klimat.

- Przyjeżdżamy dla przyjemności i hip hopu, a przy okazji możemy pomóc. Świetna zajawka!

- Pierwszy raz byłam na rapowej imprezie bo to nie moje klimaty, ale jak poczułam energię artystów to już wiem że przy następnej edycji na pewno tu wrócę.

- Hip hop od zawsze miał łączyć i dalej tak jest. Klasa!

Wciąż trwa zbiórka, możecie ją wesprzeć na zrzutka.pl o nazwie ,,Samochód z rampą dla Łukasza''.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE