Groźny wypadek. CZOŁOWE zderzenie autokaru z osobówką. Są ranni! [ZDJĘCIA]

2021-03-22 8:14
wypadek wolbórz
Autor: OSP Wolbórz/Facebook.com

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (22 marca) wczesnym rankiem, w Wolborzu, w powiecie piotrkowskim. Autobus przewożący pracowników, zderzył się tam z samochodem osobowy. Są ranni, zaś w miejscu wypadku występują utrudnienia w ruchu. Kierowcy! Zachowajcie ostrożność, od rana, na drogach woj. łódzkiego panują trudne warunki.

Wypadek w Wolborzu miał miejsce po godz. 5 rano, na ul. Reymonta. Jak informują strażacy, doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego z autokarem przewożącym pracowników jednego z zakładów.

W zderzeniu ucierpiały trzy osoby. Zostały przewiezione przez pogotowie do szpitala.

Kto został ranny w wypadku?

- W poniedziałek około godz. 5.15 na ul. Reymonta w Wolborzu w pow. piotrkowskim doszło do czołowego zderzenia autobusu wiozącego pracowników z autem osobowym. Żaden z 24 pasażerów autobusu nie został poszkodowany; pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego trafiły natomiast trzy osoby podróżujące osobówką" - informuje Jędrzej Pawlak, rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej.

Meteorolodzy ostrzegają przed trudnymi warunkami na drogach w woj. łódzkim. Aż do godz. 9 prognozują oni zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem. W efekcie może być bardzo ślisko. Od rana, temperatura minimalna wynosi od -4°C do -2°C, natomiast temperaturaminimalna przy gruncie około -6°C.

Raport z anteny 19.03.2021, godz.10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE