wypadek wolbórz

i

Autor: OSP Wolbórz/Facebook.com

Groźny wypadek. CZOŁOWE zderzenie autokaru z osobówką. Są ranni! [ZDJĘCIA]

2021-03-22 8:14

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (22 marca) wczesnym rankiem, w Wolborzu, w powiecie piotrkowskim. Autobus przewożący pracowników, zderzył się tam z samochodem osobowy. Są ranni, zaś w miejscu wypadku występują utrudnienia w ruchu. Kierowcy! Zachowajcie ostrożność, od rana, na drogach woj. łódzkiego panują trudne warunki.

Wypadek w Wolborzu miał miejsce po godz. 5 rano, na ul. Reymonta. Jak informują strażacy, doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego z autokarem przewożącym pracowników jednego z zakładów.

W zderzeniu ucierpiały trzy osoby. Zostały przewiezione przez pogotowie do szpitala.

Kto został ranny w wypadku?

- W poniedziałek około godz. 5.15 na ul. Reymonta w Wolborzu w pow. piotrkowskim doszło do czołowego zderzenia autobusu wiozącego pracowników z autem osobowym. Żaden z 24 pasażerów autobusu nie został poszkodowany; pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego trafiły natomiast trzy osoby podróżujące osobówką" - informuje Jędrzej Pawlak, rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej.

Meteorolodzy ostrzegają przed trudnymi warunkami na drogach w woj. łódzkim. Aż do godz. 9 prognozują oni zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem. W efekcie może być bardzo ślisko. Od rana, temperatura minimalna wynosi od -4°C do -2°C, natomiast temperaturaminimalna przy gruncie około -6°C.

Raport z anteny 19.03.2021, godz.10