Godziny otwarcia cmentarzy Łódź

i

Autor: Pixabay.com Godziny otwarcia cmentarzy w Łodzi

Wszystkich Świętych w Łodzi. Godziny otwarcia cmentarzy. Sprawdź!

2021-10-30 7:30

Godziny otwarcia cmentarzy. Łódź szykuje się od Wszystkich Świętych. Już od początku tygodnia zobaczyć można wzmożony ruch przy miejskich nekropoliach. Niektórzy, by uniknąć tłoku, chcą wybrać się na cmentarz wcześnie rano, zaraz po otwarciu, lub wieczorem - tuż przed zamknięciem. By nie zastać jednak zamkniętej bramy, dobrze jest znać godziny otwarcia cmentarzy.

Godziny otwarcia cmentarzy: Łódź

Zarząd Zieleni Miejskiej, który administruje łódzkimi komunalnymi nekropoliami, wydał komunikat dotyczący ich godzin otwarcia. W jakich godzinach więc należy wybrać się na cmentarz, by nie zastać zamkniętej bramy?

Trzy cmentarze komunalne pozostające w gestii ZZM to: cmentarz Doły (al. G. Palki 9), cmentarz Szczecińska (ul. Hodowlana 28/30) oraz cmentarz Zarzew (ul. Przybyszewskiego 325).

Poniżej godziny otwarcia cmentarzy komunalnych:

  • piątek 29.10 - od godz. 8:00 do godziny 20:00
  • sobota 30.10 - do godz. 8:00 do godziny 20:00
  • niedziela 31.10 (godz. 8:00) do wtorku 2.11 (godz. 18:00) - furtki pozostaną otwarte.

- Na bramach cmentarzy są wywieszone komunikaty o konieczności zachowania środków bezpieczeństwa związanych z epidemią covid - 19 - piszą urzędnicy. - ZZM wystąpił do Straży Miejskiej oraz Policji o wzmożenie patroli w okolicach cmentarzy, te służby są powołane do egzekwowania przepisów w powyższym zakresie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE