finał akcji MotoMikołaje

i

Autor: GM

Finał akcji MotoMikołaje. Paczki dla wychowanków Domów Dziecka

2021-12-05 15:46

Przez rok w centrach handlowych i na portalach zbierali datki, by kupić prezenty podopiecznym łódzkich domów dziecka. Łódzcy motocykliści po raz kolejny zorganizowali akcję MotoMikołaje.

Teraz przyszła pora na wielki finał, czyli rozwiezienie prezentów. W czerwonych kostiumach, z workami prezentów na przyozdobionych motocyklach wyruszyli z rynku Manufaktury do czterech łódzkich Domów Dziecka.

Jak mówi Marcin Wolski, prezes stowarzyszenia Łódzkich Motocyklistów, w paczkach znajdują się rzeczy, które chcieli dostać podopieczni. – W listach prosili o elektronikę, ubrania, ale też np. dużego pluszowego misia. Dzięki temu, że udało się zebrać sporo pieniędzy, można będzie też sfinansować np. korepetycje, zajęcia dodatkowe, wyjazdy, a nawet leczenie zębów.

Zbiórka pieniędzy na portalach wciąż trwa. Ostateczną kwotę będzie można podliczyć przed świętami.

Prezenty trafiły do 150. dzieci z łódzkich Domów Dziecka. W tym roku wsparcie otrzymali wychowankowie z Domów Dziecka nr 2, 3, 6 i 15. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE