ESKA Summer City w Łodzi! Spędź z nami cudowne wakacje!

2022-07-07 8:05
Eska Summer City Łódź 2022
Autor: ESKA Summer City

Trwają wakacje! A wraz z nimi trwa nasza letnia akcja. Spędź letni czas w towarzystwie ekipy ESKA Summer City. Z nami nie ma mowy o nudzie. Podpowiemy Wam jak spędzać wolny czas w okolicy. Baw się z nami na imprezach, bierz udział w konkursach i korzystaj z wakacji! Jesteście gotowi na wakacyjną jazdę z Radiem ESKA? Za nami drugi tydzień naszej akcji!

Spędź dwa letnie miesiące na super zabawie z ekipą Radia ESKA. Każdy weekend to kolejne wyjątkowe miejsca które odwiedzimy.

Szukajcie nas wszędzie, gdzie miło można spędzać wolny czas. Zastanawiacie się, co robić w wakacje w swoim mieście? Podpowiemy Wam gdzie można najlepiej skorzystać z lata. ESKA Summer City to konkursy z nagrodami, zabawy i imprezy. Chcemy wspólnie z Wami - naszymi Słuchaczami - świętować wakacje w najlepszych miejscówkach. Wypatrujcie naszej ekipy i auta ESKA Summer City. Słuchajcie nas na 90,1 FM, śledźcie naszą stronę internetową i szukajcie w mediach społecznościowych. Te wakacje chcemy spędzić z Wami!

Eska Summer City WRACA - gdzie nas szukać?

Gdzie zobaczymy się podczas tegorocznych wakacji? Już teraz sprawdźcie gdzie i kiedy znajdziecie naszą ekipę:

  • Łódź
  • Wrocław
  • Poznań
  • Trójmiasto
  • Szczecin
  • Olsztyn
  • Śląsk

ESKA Summer City w Łodzi. Tu będziemy!

Będziemy w każdym miejscu, gdzie trwa dobra zabawa i w których można złapać wakacyjny chill. Szukajcie nas na Piotrkowskiej, na plaży Manufaktury, na TME Polówce i w innych miejscówkach.

Informacje o tym, gdzie zawitamy, znajdziecie na naszej antenie, stronie internetowej a także w mediach społecznościowych na profilu Eska Łódź News.

Od 6 lipca znów możecie spotkać nas na ulicach miasta! Regularnie będziemy odwiedzać Piotrkowską, w Manufakturę, TME Polówkę i Aquapark Fala. Słuchajcie Radia ESKA Łódź, by poznać szczegóły!

ESKA Summer City Łódź 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE